Dodany: 2012-09-27 12:58:38

 

Egzamin praktyczny – manewry na placykuPraktyczna część egzaminu na prawo jazdy jest podzielona na dwie części, pierwsza to placyk. Na placyku wykonuje się manewry i prezentuje światła oraz wyposażenie silnika. Te elementy są długotrwale ćwiczone w prawo jazdy poznań.

 

Wszystkie części są tu dokładnie przerobione i przećwiczone tak jak powinny być zrobione abyśmy nabrali olbrzymiej pewności siebie oraz samodzielności przekonuje uparcie instruktor prawo jazdy poznań. Na placyku wszystko zaczyna się od przeglądu pojazdu, potem przystępujemy do drugiej odsłony tego egzaminu a jest to mianowicie i praktycznie rzecz ujmując wykonanie pewnych manewrów drogowych na placyku. Placyk ten składa się z jazdy pomiędzy pachołkami.

 

Mamy do zrobienia trzy manewry uświadamia instruktor wieloetapowy prawo jazdy poznań. Najpierw podchodzimy oczywiście do jazdy po łuku przodem i tyłem pachołki leżą na liniach i nie możemy ich najechać i mamy dwa podejścia do jazdy po łuku. PO czym nadchodzi czas na kolejne etapy takie jak ruszanie ze wzniesienia na ręcznym hamulcu w sensie z ręcznego hamulca. To dość proste..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin praktyczny – manewry na placyku
Nick: