Dodany: 2012-07-30 12:45:04

 

Czy warto kupić auto poza Polską W dobie niedawnego kryzysu i z majaczącym widmem kolejnego, staramy się jak najmniej wydawać nawet na  towary i przedmioty uznawane za luksusowe – a do takich właśnie zaliczane są samochody, na które co prawda coraz więcej osób może sobie pozwolić, ale dla wielu nadal pozostają jedynie w sferze marzeń. W tym przypadku, dobrym wyjściem może się wydawać kupno auta poza krajem, co obecnie praktykują nawet takie jednostki jak nauka jazdy poznań.

 

Ponieważ nauka jazdy poznań podlega pewnym ścisłym ustaleniom prawnym nie może sobie pozwolić na zbytnia swobodę w zakresie modelu auta, gdyż szkolić powinny na tych posiadanych przez lokalny WORD. Kwestia źródła pochodzenia pozostaje jednak w jego gestii (byle by było ono legalne). Sprowadzenie auta z zagranicy – w przypadku Polski głownie z Niemiec – jest z reguły bardziej opłacalne, niż zakup pojazdu o podobnych parametrach już w kraju.

 

Nauka jazdy poznań jak i osoby prywatne, mogą wtedy sporo zaoszczędzić. Najlepiej jednak unikać pośredników, którzy nadzwyczaj często ukrywają pewne defekty auta lub nawet dokonują manipulacji licznikowych, sztucznie obniżając przebieg..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto kupić auto poza Polską
Nick: