Dodany: 2012-07-30 12:22:42

 

Czym jest polisa NNW Stare powiedzenie ludowe głosi, że wypadki chodzą po ludziach a my nie znamy dnia ani godziny. Jest ot poniekąd prawda a zwłaszcza skutki nieszczęśliwych zdarzeń mogą być bardzo tragiczne i długofalowe.

 

Dlatego też jak uczula nauka jazdy poznań, jako samodzielny kierowca warto mieć pełny pakiet polis ubezpieczeniowych , który zapewni nam przynajmniej zabezpieczenia materialne w przypadku wypadku. Nauka jazdy poznań często namawia kursantów by wykupywali sobie ubezpieczenia nawet jeśli nie są one obowiązkowe – na przykład NNW. Jest to polisa od tak zwanych następstw nieszczęśliwych wypadków. W praktyce jej posiadanie implikuje możliwość otrzymania jednorazowego odszkodowania za poniesiony na zdrowiu lub życiu uszczerbek o ile jest on trwały.

 

Jak tłumaczą instruktorzy jakich zatrudnia nauka jazdy poznań, wymiar otrzymanej kwoty wyliczany jest od ogólnej sumy puli ubezpieczenia już po zakończeniu procesu leczenia. Specjalnie powołana przez ubezpieczyciela komisja lekarska bada osobę i określa procentowy wymiar uszczerbku zdrowotnego który jest podstawą wyliczenia sumy odszkodowania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest polisa NNW
Nick: