Dodany: 2012-07-30 12:19:07

 

Czym jest polisa ACRosnąca stale liczba pojazdów różnego typu na drogach publicznych sprawia, że coraz mniej bezpiecznie się jeździ. Nie bez znaczenia w tym zakresie jest też brak wyobraźni i umiejętności niektórych kierowców, dlatego nauka jazdy poznań stara się w miarę wszechstronnie i solidnie wyszkolić swoich kursantów.

 

Oprócz wiedzy, nauka jazdy poznań postuluje także, by już jako samodzielni kierowcy wykupywali oni pełny pakiet ubezpieczeń, nawet jeśli zawiera on elementy nieobowiązkowe, takie jak AC. Polisa ta zwana pospolicie autocasco, zapewnia nam przeniesienie odpowiedzialności za straty materialne poniesione przez innych kierowców z naszej winy, na ubezpieczyciela.

 

Za obtarty zderzak nie musimy wiec płacić z własnej kieszeni a czasem  - zwłaszcza przy droższych modelach – mógłby to być niemały wydatek. Już na pewno jednostki takie jak nauk jazdy poznań powinny mieć tego typu ubezpieczenie, gdyż za kierownicą ich pojazdów siadają dopiero przyszli kierowcy o często znikomych umiejętnościach, co w zupełności wystarczy do spowodowania kolizji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest polisa AC
Nick: