Dodany: 2012-03-19 15:24:01

 

Zatrzymanie prawa jazdyKiedy kierowca przekroczy liczbę punktów karnych lub też spowoduje wypadek – który zakończy się tragicznie – wtedy policja ma prawo zatrzymać prawo jazdy częstochowa. Prawo jazdy częstochowa zabierane jest posiadaczowi, kiedy złamie od prawo o ruchu drogowym w takiej skali, która kwalifikuje się do odebrania tego dokumentu.

 

Prawo jazdy częstochowa zatrzymywane jest również wtedy, kiedy kierowca prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Wtedy również prawo jazdy częstochowa jest zabierane a następnie sąd decyduje o tym na jaki okres czasu posiadacz tego dokumentu nie ma prawa prowadzenia pojazdów mechanicznych – prawo jazdy częstochowa zabierane jest najczęściej na dwa lub trzy lata w przypadku osób, które jechały pod wpływem alkoholu jednak nie spowodowały żadnego uszczerbku na zdrowiu innych i nie zagroziły prawidłowemu prowadzenia ruchu drogowego.

 

Jeśli kierowca posiada kilka kategorii prawo jazdy – w momencie zabrania mu prawo jazdy traci wszystkie kategorie, nie tylko tą, którą wykorzystywał w dniu wykroczenia, przestępstwa, za które prawo jazdy zostało mu zabrane..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zatrzymanie prawa jazdy
Nick: