Dodany: 2012-03-19 15:07:01

 

Punkty karne Kierowcy zawodowi mają jeden poważny problem –często jeżdżą w przeciągu miesiąca tyle co niektórzy zrobią kilometrów przez całe swoje życie. Jest to o tyle problem, że kierowca zawodowy nie ma zwiększonej puli punktów karnych w związku z czym, często ma problem z wykonywaniem swojej pracy, bo nazbierało się podczas tak długich tras sporo mandatów, często za delikatne wykroczenia, ale jednak wykroczenia.

 

Punkty karne stają się więc często tym, co zabiera możliwość wykonywania pracy kierowcom zawodowym. To o tyle złe rozwiązanie, że często kierowcy nie mogą wykonywać swojej pracy – zarabiać, bo np. uzbierali maksymalną ilość punktów karnych za złe parkowanie, rozmowę przez telefon podczas jazdy, bądź inne wykroczenie nie mające większego odniesienia w niebezpieczeństwie – bo i takich zapisów w naszym prawie o ruchu drogowym nie brakuje.

 

Prawo jazdy częstochowa traci każdy kto przekroczy dopuszczalną liczbę punktów karnych – a te ‘’kasują’’ się dopiero w przeciągu roku od daty otrzymania tychże punktów karnych. Prawo jazdy częstochowa jest więc dużo łatwiej stracić niż zyskać, dlatego też – zwłaszcza kierowcy posiadając prawo jazdy częstochowa na kilka kategorii – co jest ogromnie cenne, powinni uważać na drodze podwójnie,.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Punkty karne
Nick: