Dodany: 2012-03-19 14:59:14
 

Ruch kierowany przez policjantaPolicjant to nie tylko osoba, która wydaje nam się obserwować każdy nasz najmniejszy – zły ruch po to by wlepić nam mandat. Policjant drogówki to również osoba, która często ma za zadanie kierować ruchem.

 

Aby kierować ruchem – policjant musi przede wszystkim znać zasady – czego uczą się już podczas specjalnych szkoleń. Jednak druga strona – kierowcy – również muszą znać zasady kierowania ruchem przez policjantów. Prawo jazdy częstochowa otrzymują tylko ci, którzy potrafią rozróżnić i rozszyfrować to co chcą pokazać policjanci kierujący ruchem – to obowiązek każdego kto prowadzi samochód i posiada prawo jazdy częstochowa.

 

Kiedy nie działa sygnalizacja, bądź też jest tak duży ruch, że nie jest w stanie sobie sygnalizacja poradzić z prowadzeniem ruchu – wkraczają policjanci, którzy kierują ruchem – a więc pokazują komendy, które kierowcy muszą wykonywać – np. jechać prosto, skręcać, czy zawrócić bądź stać do momentu kiedy policjant nie zezwoli na przejazd przez skrzyżowanie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ruch kierowany przez policjanta
Nick: