Dodany: 2012-03-02 09:38:23
 

Czym jest pierwszeństwo przejazduJedną z zasad do której bezwzględnie muszą stosować się wszyscy kierujący w ruchu drogowym jest oczywiście pierwszeństwo przejazdu. Jest to zasada, którą niemalże jak mantrę powtarza nauka jazdy Kraków swoim kursantom.

 

Jej nie przestrzeganie będzie nieść bardzo dotkliwe skutki dla osób łamiących jej postanowienie. Ukarani zostaną nie tylko odpowiednio wysokim karnym mandatem lecz również na ich konto wpłyną dodatkowe punkty karne. Co więcej niejednokrotnie nieumożliwienie pierwszeństwa przejazdu może spowodować to, że z nasze ubezpieczenie posłuży do zadośćuczynienia kierowcy, któremu została wyrządzona szkoda.

 

Mimo, że nauka jazdy Kraków bardzo rzadko jest świadkiem wypadków to również i jej się to zdarza choć głównie z przyczyn od niej niezależnych, nieuwagi innych kierowców, wymuszających pierwszeństwo przejazdu i wjeżdżających na skrzyżowanie w chwili kiedy jest to dla nich niedozwolone. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu kiedy na drodze pojawia się nauka jazdy Kraków to jednak bardzo rzadka przyczyna kolizji i wypadków drogowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest pierwszeństwo przejazdu
Nick: